KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224111
nr 1222 4111
Sven Hellström
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1945. Olja på pannå, 65x45
Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.
måndag 10 december 2018
kl 18:30:18